Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie w Google

Skontaktuj się z nami

Dlaczego my?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń

+48 500 800 842

lub napisz do nas

861 379 152 - mniej więcej tyle jest aktualnie stron w internecie. Co miesiąc pojawia się kolejne 31,4 miliona nowych. Serwisy aukcyjne, blogi, strony firmowe, sklepy internetowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Specjaliści od stron internetowych starają się je uatrakcyjniać oraz dostosowywać je do potrzeb użytkowników. Szansę na pokazanie się ma praktycznie każdy, ale czy faktycznie tak jest? Jak nie zginąć w tym gąszczu? Jak wypłynąć i pokazać się potencjalnym klientom? Z pewnością pomoże Ci w tym pozycjonowanie w Google.

Google to wyszukiwarka, która powstała 4 września 1998 roku. Jej nadrzędnym celem stało się usprawnianie internetu poprzez systematyczne indeksowanie stron www. Dzięki Google wyszukiwanie w sieci pożądanych treści stało się banalnie proste. Dziś ponad 90% wizyt na stronach www rozpoczyna się wejściem z wyszukiwarki Google. To właśnie stąd pochodzi większość ruchu na Twojej stronie i to w ten sposób pozyskujesz potencjalnych klientów. Większość internautów korzysta tylko z pierwszej strony wyników wyszukiwania. Do drugiej dociera ich zaledwie 5%. Stąd konieczność bycia przed innymi, jak najwyżej w wynikach.

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od wielu lat. Na bieżąco optymalizujemy witryny naszych Klientów i dostosowujemy je do wymagań jakościowych Google. Algorytmy tej wyszukiwarki to dla nas chleb powszedni. Analizujemy i ulepszamy, a wszystko po to by to właśnie Twoja witryna była jak najwyżej w wynikach organicznych, krótko mówiąc, by była widoczna w wyszukiwarce. Zaproponujemy Ci frazy kluczowe, które przyniosą największy ruch. Podpowiemy, który typ pozycjonowania (lokalne czy szerokie) będzie dla Ciebie korzystniejszy. Pomożemy Twojej stronie osiągać szczyty wyszukiwarek, a wszystko to za pomocą etycznych metod pozycjonowania.

W trosce o dywersyfikację działań promocyjnych Twojej strony w sieci, oferujemy także inne usługi. Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić – Media społecznościowe, Kampanie reklamowe, Strony www.