Kampanie reklamowe

Skontaktuj się z nami

Dlaczego my?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń

+48 500 800 842

lub napisz do nas

Znaczenie internetu w codziennym życiu wciąż rośnie. Dziś nikt nie wyobraża sobie egzystencji bez niego. Z internetu korzystamy na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych. W domu, pracy, szkole. Nie należy się więc dziwić, że wydatki na reklamę internetową znacząco rosną - w 2014 roku wzrost ten wynosił 6,4 %, a same wydatki wyniosły 1,163 mld zł netto. Obecnie niemal każdy kto chce pozyskać nowych klientów wie, że warto "pokazać się" w sieci w różnych odsłonach kampanii reklamowych.

Kampanie reklamowe w internecie prowadzimy od wielu lat. Wiemy, jak ważne zajmują one miejsce we wszelkich strategiach marketingowych. Dzięki naszym kampaniom masz szansę skierować oczy internautów na swój produkt lub usługę i pozyskać potencjalnych klientów. Profesjonalnie przeprowadzona kampania to także szansa na to, by Twoja marka została spopularyzowana i zapamiętana. Niezależnie więc od tego czy chcesz przeprowadzić kampanię wizerunkową, czy też wspierać sprzedaż swoich produktów, kampanie reklamowe w internecie będą idealnym wyborem.

Nasze kampanie prowadzone są wielokanałowo. Wśród szerokiej oferty naszych usług znajdują się kampanie mailingowe, kampanie display (graficzne m.in. billboard, doublebillboard, pop-up, scroller, toplayer), formaty Rich Media i Video, kampanie linków sponsorowanych (AdWords) oraz artykuły eksperckie i sponsorowane. Prowadzonych przez nas kampanii nie traktujemy szablonowo. Doskładnie badamy rynek i analizujemy konkurecję, a wszystko po to, by zapewnić Ci optymalne rozwiązania w zakresie kampanii reklamowych. Stawiamy na efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii bo wiemy, że Twój sukces jest również naszym sukcesem.

Wiemy, że sukces można osiągnąć podążając wieloma ścieżkami – dlatego chętnie zajmiemy się wielotorową promocją Twojej strony, marki lub usługi w sieci. Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić – Pozycjonowanie, Strony www, Media społecznościowe.