Media społecznościowe
Social media

Skontaktuj się z nami

Dlaczego my?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń

+48 500 800 842

lub napisz do nas

Na całym świecie z mediów społecznościowych korzysta już ponad 2 miliardy użytkowników. W Polsce grupa osób korzystających z social media to ponad 13 milionów. Codziennie statystyczny Polak spędza w sieci aż 4,9 godziny - z tego 2,1 godziny zajmują mu media społecznościowe. Dlatego warto wykorzystać zamiłowanie Polaków do takiego spędzania czasu i postawić na promocję w tzw. społecznościówkach.

Facebook, Twitter, GoldenLine, LinkedIn to tylko najpopularniejsze kanały social media. Przeciętną osobę ich mnogość może przerażać, ale nie nas. Jeśli szukasz szerokiego grona odbiorców, to media społecznościowe są do tego idealnym miejscem. Dzięki nim masz szansę pozyskać nowych klientów, zwiększyć obecność Twojej marki czy usługi w sieci, a także sprawdzić, jak widzą Cię klienci, którzy już korzystali z Twoich usług.

My wiemy co w trawie piszczy i nie boimy się kontaktu z internautami. Pomożemy Ci stworzyć profesjonalne profile w poszczególnych kanałach, zapewnimy stałą aktualizację, zachęcimy ludzi do odwiedzania ich i co najważniejsze, pomożemy Ci wypromować Twoje produkty i usługi. Stworzymy treści, które przyciągną uwagę, zachęcą do dyskusji oraz sprawią, że to właśnie Twoja marka/ produkt / usługa będzie polecana innym. Naszą specjalnością jest prowadzenie fanpageów na Facebooku. Nie boimy się jednak wyzwań i poprowadzimy Twoje kampanie w wybranych przez Ciebie mediach społecznościowych.

Nasze działania są kompleksowe – dlatego chętnie zajmiemy się promocją Twojej strony, marki lub usługi w sieci. Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić – Pozycjonowanie, Kampanie reklamowe, Strony www.