Klienci

Sterta.pl towarzyszy mi od dłuższego czasu, wspierając działania marketingowe klubu Nowy Andergrant w internecie. Tworzy ją zespół ludzi, którzy znają się na rzeczy.

Mariusz, Nowy Andergrant / Andersound

Sterta jest ze mną niemal od samego początku funkcjonowania mojej firmy. Oprócz tego, że są rzetelnym usługodawcą, służą mi też wsparciem merytorycznym. Polecam ich każdej firmie, a zwłaszcza tym startującym, które cenią sobie wysoki poziom obsługi klienta.

Rafał, www.szkrab.olsztyn.pl

Z całą pewnością Sterta.pl jest zespołem profesjonalistów, posiadającym duże doświadczenie w świadczeniu usług internetowych. Współpraca z firmą przebiega sprawnie i bez problemów. Polecam firmę Sterta.pl jako dostawcę świetnych rozwiązań internetowych i rzetelnego usługodawcę.

Bożena Zieniewicz, Ubezpieczenia Zieniewicz

Mamy przyjemność udzielić referencji firmie Sterta.pl W 2012r. powierzyliśmy firmie Sterta.pl utworzenie strony internetowej naszej firmy i bieżącą obsługę kont pocztowych. Zarówno współpraca w trakcie tworzenia witryny, jak i efekt końcowy mile nas zaskoczyły. Firmę cechował profesjonalizm i cierpliwość w stosunku do klienta. Z usług Sterta.pl byliśmy zadowoleni tak bardzo, że w roku 2015 zleciliśmy im zmiany na stronie internetowej, celem jej unowocześnienia. I tym razem świadczona przez nich usługa była na najwyższym poziomie. Zarówno w przypadku tworzenia nowego projektu jak i w praktyce dnia codziennego kontakt z pracownikami jest łatwy, a reakcja błyskawiczna. Według nas jest to najwłaściwszy partner biznesowy i najlepsza firma z dziedziny IT, z jaką pracowaliśmy.

ABN Czerniawscy
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie Grupa Pino.pl +OIOM+ SL Computer Andersound Nowożeńcy Kilan Design Szkrab Eurowent ABN Akademia Morska Art MAX